"kuldking"

Ürituste
arhiiv

hobitantsimine seenioritele täiskasvanutele
Seeriaüritus Kuldking

Mälestused on salvestunud hetke tundeenergiaga pilt, heli,  füüsiline või vaimne aisting. Jääva väärtusega ja hindamatud. Alati sinuga,  sõltumata ajast ja kohast. 

Pildid ja videod hoiavad meeleolu ka aastaid või aastakümneid hiljem helgena.  Nende läbi saame meeldivaid hetki uuesti ja uuesti tunda. Mälestuses viibides oleme mõlemas, nii siin kui seal korraga.
Kõik, mis juhtus, jääb alles  parimal võimalikul moel.

Mälestused on salvestunud hetke tundeenergiaga pilt, heli,  füüsiline või vaimne aisting. Jääva väärtusega ja hindamatud.
Alati sinuga,  sõltumata ajast ja kohast. 

Pildid ja videod hoiavad meeleolu ka aastaid või aastakümneid hiljem helgena.  Nende läbi saame meeldivaid hetki uuesti ja uuesti tunda. Mälestuses viibides oleme mõlemas, nii siin kui seal korraga. Kõik, mis juhtus, jääb alles  parimal võimalikul moel.

"KULDKING" tulevikus

Kõik üritused

29.10.2022
Ootame teid sügisesel uuel etapil. Valmistuge ja planeerige varakult. Ees ootab pidulik tantsupidu, kõlab ilus muusika ning koos on soe ja sõbralik hobi- ja seltskonnatantsijate kogukond. Kes teab, ehk äkki on mõni üllatus veel varukski. Hetkel paika pandud kuupäev on orienteeruv, sest oleme harjunud olema muutuvas olukorras.
02.04.2022
Meil on hea meel kutsuda taas hobi- ja seltskonnatantsijaid täiesti uue formaadiga üritusele. See on sündinud hobitantsijate enda soovidest ning toetub naaberriikide positiivsetele kogemusele. Teid ootavad Kambja Kultuurikeskuse hubane, kuid avar saal, seltskondlik tantsuplokk, hea tantsumuusika ettetantsudel, tasemel hindajad ning auhinnameened.
22.01.2022
Meil on hea meel kutsuda hobi- ja seltskonnatantsijaid peale pikka pausi taas nautima uues kuues tantsuüritust. Avaüritusel sooja vastuvõtu saanud uus formaat on saanud täiendust ja avardunud. Aasta alguse etapp ootab teid taas tuttav Kambja Kultuurikeskuse hubases saalis. Sisseelamiseks elav muusika, ettetantsimistel hea tantsumuusika, tasemel hindajad ja auhinnameened.
Tantsuklubi Sinilind täiskavanutele tantsuõpetus
21.11.2020
Meil on hea meel kutsuda hobi- ja seltskonnatantsijaid täiesti uue formaadiga üritusele. See on sündinud hobitantsijate enda soovidest ning toetub naaberriikide positiivsetele kogemustele.

Teid ootavad Kambja Kultuurikeskuse hubane ja avar saal, elav muusika seltskondlikus tantsuplokis, hea tantsumuusika ettetantsudel, tasemel hindajad ning auhinnameened.
Tantsuklubi Sinilind täiskavanutele tantsuõpetus