"kuldking"

Ürituste
arhiiv

hobitantsimine seenioritele täiskasvanutele
Seeriaüritus Kuldking

Mälestused on salvestunud hetke tundeenergiaga pilt, heli,  füüsiline või vaimne aisting. Jääva väärtusega ja hindamatud. Alati sinuga,  sõltumata ajast ja kohast. 

Pildid ja videod hoiavad meeleolu ka aastaid või aastakümneid hiljem helgena.  Nende läbi saame meeldivaid hetki uuesti ja uuesti tunda. Mälestuses viibides oleme mõlemas, nii siin kui seal korraga.
Kõik, mis juhtus, jääb alles  parimal võimalikul moel.

peotants seltskonnatants võistlustants seenioritele

Mälestused on salvestunud hetke tundeenergiaga pilt, heli,  füüsiline või vaimne aisting. Jääva väärtusega ja hindamatud.
Alati sinuga,  sõltumata ajast ja kohast. 

Pildid ja videod hoiavad meeleolu ka aastaid või aastakümneid hiljem helgena.  Nende läbi saame meeldivaid hetki uuesti ja uuesti tunda. Mälestuses viibides oleme mõlemas, nii siin kui seal korraga. Kõik, mis juhtus, jääb alles  parimal võimalikul moel.

"KULDKING" tulevikus

Kõik üritused

21.11.2020
Meil on hea meel kutsuda hobi- ja seltskonnatantsijaid täiesti uue formaadiga üritusele. See on sündinud hobitantsijate enda soovidest ning toetub naaberriikide positiivsetele kogemustele.

Teid ootavad Kambja Kultuurikeskuse hubane ja avar saal, elav muusika seltskondlikus tantsuplokis, hea tantsumuusika ettetantsudel, tasemel hindajad ning auhinnameened.
Tantsuklubi Sinilind täiskavanutele tantsuõpetus