"Kuldking" - mida teised on öelnud?

Tagasiside

Väga hästi korraldatud üritus. Soe, toetav õhkkond. Meeldis, et sai põhjalikku tagasisidet ning võistlemist pole. Tore oli võimalus näha teisi tantsijaid
ja suhelda nendega. Soovime osaleda ka edaspidi.
Loodame, et osalejate positiivsed emotsioonid jõuavad ka nende tantsuharrastajateni, kes siiani pole julgenud oma tantsuoskusi teistele näidata.
Harri ja Daivi
KULDKING 4
Üldine korraldus suurepärane.
Hea õhkkond, kaunis saal, hästikorraldatud info jagamine. Aeg sobivalt valitud. Hobitantsijad on toetav kogukond, kellel ei ole eesmärki sind ära süüa. Osaledes saab toredad mälestused ning objektiivse tagasiside hindajatelt.
Helina
KULDKING 4
Osalejad on nagu VIP- külalised.
Õhkkond sõbralik, turgutusvahendid ja tänukingid igalühele.
Meeldis, et sai ülikasulikku tagaasisidet
Anneli
KULDKING 4
Meile, tantsijatele sai osaks ürituse imeline kujundus, kaunis muusika, vahvad kingitused, fotod, video ja kõik muu. Suur tänu suurepärase organiseerimise eest. Kõigile oli mõeldud kuni pisidetailideni. Me lihtsalt tulime, nautisime.
Särav mälestus jääb alatiseks.
Peeter ja Lumme
KULDKING 4
Enne üritust oli meid infoga hästi varustatud, mis aitas kohapeal ennast mugavalt tunda. Ajakava ja seljanumbrid aitasid õigel ajal olla õiges kohas. Toit imemaitsev! Videosalvestused ja pildid 5+.
Ütleme teistele, et see üritus ongi eesmärgiga, et ka vähese kogemusega tantsijad saaksid pidulikul üritusel osaleda. Meeldib, et selline suur korraldus on just meiesuguste algajate jaoks tehtud ning kiidetakse osavõttu.
Joonas ja Getter
KULDKING 4
Meil oli väga hea meel näha vanu tuttavaid ja kohata uusi tantsupaare. Meie ettetantsu jälgisid kõrge kvaliteediga tantsuspetsialistid. Ma saime konstruktiivset tagasisidet. See aitab meid edaspisises tantsuarengus.
Uues kohas on ikka raske tantsida, see on väga hea koolitus.
Meile meeldis täpne ja pädev ajakava.
Soovitame kõigil tulla, vaadake esinejaid ja siis otsusage,
mida te pärast edasi teete.
Aleksei ja Tatjana
KULDKING 4
Kohe esimest hetkest oli tunne, et oled oodatud. Kogu interjöör väga hubane ning maitsekalt pidulik. Oli olemas kohvilaud ja maitsvad suupised. Kõik tegevused tasemel juhendatud. Õhkkond väga toetav ja meeldiv. Tantsuparid imeilusad. Õhtujuht tasemel. Meeldis, et pealtvaatajad elasid kaasa ja ergutasid. Meeldisid hindajate sõnavõtud. Autasustamise treremoodiad väga pidulikud. Võrratu päev!
Aleksandr ja margit
KULDKING 4
Võib öelda, et suurepärane üritus! Tantsijate peale oli mõeldud pisiasjadeni välja. Ajakava jooksis täpselt. Nautisime kõige rohkem sooja atmosfääri ja pidulikkust. Muusika hästi valitud. Formaat ideaalilähedane, igaühele midagi.
Oli ettetantsu, oli võistlemist. Meeldis väga, et ei kuulutatud välja eraldi kohti välja alates 4. kohast .Köik olid juskui võrdsed, keegi polnud viimane.
Ära märgiti vaid 1,2 ja 3. koht.
Raivo ja Mall
KULDKING 4
Suurepärane üritus! Kõik kulges väga sujuvalt. Vahva, et igale osalejale oli oma koht lauas ja suupisted valmis pandud. Igale paarile jagati kätte ka personaalne ajakava, kus oli märgitud tema esinemise aeg.
Nautisn täiel määral tantsimist ja väga head seltskonda. Õhkkond oli soe ja toetav. Teised paarid andsid julgustavat jainnustavat tagasisidet.
Ergutati ja elati kaasa. Soovitan kõigil proovida, sest see formaat on sobiv alustamiseks. Hirm oli tegelikult täitsa ilmaasjata.
Nii pealtvaatajad kui teised esinejad olid väga sõbralikud ja toetavad.
Sain juurde motivatsiooni veel rohkem ja kvaliteetsemalt treenida.
Regina M
KULDKING 3
Esmakordsete osalejatena saime väga sooja vastuvõtu.
Õhkkond oli pidulik ja uhke - kaetud lauad ootasid tantsijaid.
Üleüldiselt väga hea korraldus. Juhendatud tegevused suunasid selgelt:
millal minna pildistama, millal esinema millal pausile jne. .
Saali garderoobi tingimustega jäime väga rahule.
Nautisime uudset kogemust. Päev oli päris pikk, kuid nii põnev,
et aega ei märganudki. Kohapeal oli nii soe ja sõbralik õhkkond, et
osalemisest jäävad vaid ülimalt positiivsed emotsioonid.
Keiti ja joosep
KULDKING 3
Üldine korraldus pälvib suurepärast hinnangut.
Meeldisid väga kondiitritooted ja marjad/puuviljad, mis igaüht personaalselt lauakohas ees ootasid. Tulge ja tantsige!
Te ei kahetse. Feeling saab olema võrratu.
PEETER JA LUMME
KULDKING 3
Ürituse korraldus suurepärane. Meeldis tõesti.
Sobis nii ürituseks valitud ajakava, kui pakutavad suupisted. Kõige olulisemaks peame ajaveetmist meeldivas seltskonnas,
võimalust inimestega suhelda ja sooja vastuvõttu kõikidele osalistele.
Taivo ja Marina
kuldking 3
Korralduse kohta oleks hinnang suurepärane, meeldis sujuv korraldus ja pidulikkus. Kõige rohkem sai nauditud head muusikat ja seltskonda.
Kaiju ja Talis
KULDKING 3
Kõigele on mõeldud ja seltskond väga äge.
Tule kohale ja lihtsalt naudi pakutavat.
Margus ja Tiia
KULDKING 3
Nii lahe üritus. Äge oli, et sai oma kaasaga koos tantsida. Natuke oli pinget, aga nautisime täiega kaastantsijate toetust. Igal juhul tasub tulla!
Meelisja Marju
KULDKING 2